Witamy Państwa na stronie internetowej naszej firmy
Witamy Państwa na stronie internetowej naszej firmy

ALWIT Poland – producent i dystrybutor środków ochrony indywidualnej.

Wykorzystujemy sprawdzone, nowoczesne tkaniny aramidowe i paraaramidowe takie jak Nomex(R), Kevlar(R).

0

lat działalności na krajowym rynku

0

letnie doświadczenie produkcyjne ALWIT GmbH w Niemczech

Produkty sprawdzone przez lata w wielu polskich hutach, hutach szkła, odlewniach i innych przedsiębiorstwach. Produkcja do innych krajów Unii Europejskiej.

W naszej ofercie znajdują się takie produkty  jak:

  • Środki ochrony indywidualnej niepalne, odporne na czynnik termiczny, chroniące przed kontaktem z przedmiotami o wysokiej temperaturze, ochrony głowy i twarzy, tułowia, rękawice, getry metalizowane.
  • Niepalne, antyelektrostatyczne kominiarki ochronne i strażackie wykonane z dzianiny Nomex(R) Comfort.
  • Niepalne ubrania robocze, ochronne i wielofunkcyjne wykonane z materiału Nomex(R) Comfort - m.in. dla gazownictwa, energetyki.
  • Obuwie żaroodporne firmy EWS dla hutników i odlewników oraz straży pożarnej.
  • Ubrania specjalne dla straży pożarnej z materiału Nomex(R).
  • Ubrania żaroodporne ciężkie dla straży pożarnej EN 1486.

Wysoka jakość gwarantowana przez wprowadzony Quality Management System, zapewniający produkcję ŚOI zgodnie z certyfikatami (WE), w myśl wytycznych Dyrektywy 89/686/EWG i Rozporządzenia UE 2016/425 w sprawie środków ochrony indywidualnej.

Zapraszamy do współpracy!

W dniu 25 maja 2018 zmieniają się regulacje prawne dotyczące ochrony danych osobowych. Zgodnie z wymogami ustawy o RODO informujemy, że Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ALWIT-Poland sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Gromadzka 101, REGON 350722156, NIP 6771003519. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach handlowych (informacje, oferty handlowe), księgowych oraz innych wymaganych prawem za pośrednictwem poczty elektronicznej w rozumieniu Ustawy z dnia 18.07.2002., oraz telefonicznie.
Pani/Pan posiada prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, praw do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia sprzeciwu. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do kontaktów handlowych.
Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres wymagany przepisami prawa i nie będą podlegały przetwarzaniu w formie profilowania. W przypadku nie wyrażenia zgody prosimy o informację zwrotną. Kontakt rodo@alwit.pl

Close Menu